Biz kimiz

Rawcut; Grafik/Dijital Tasarım, Yazılım ve Fotoğraf/Video Prodüksiyon Alnında Faaliyet Gösteren Yaratıcı Reklam Ajansıdır.

[email protected]

Think. Create. Inspire

Rawcut, sıradanın ötesine geçen tasarım ve marka deneyimleri yaratmayı hedefleyen uluslararası bir reklam ve tasarım ajansıdır. Serüvenimiz, 2008 yılında Zürih'in yaratıcı ruhu tarafından beslenerek başladı ve 2013 yılında, İstanbul'un tarihi dokusu ve dinamizmi Rawcut'un yenilikçi ruhuna yeni bir boyut ekledi.

RAWCUT, kurulduğu günden bugüne kadar; tekstilden eğitime, sağlıktan yeni nesil girişimlere kadar geniş bir yelpazede markaların bilinirliklerini artırma, ürün iletişimlerini güçlendirme ve satış stratejilerini şekillendirme konusunda; tasarım, yazılım, prodüksiyon ve danışmanlık hizmetleri sunmaya, yenilikçi liderliğimizi ve markalara değer katma taahhüdümüzü sürdürmeye devam ediyoruz. 

Markalarımızla işbirliği yaparken, sadece bugün için değil, gelecek için de kalıcı izler bırakmayı hedefliyoruz. Çünkü gerçek başarının, markaların ve insanların hayatlarında anlamlı değişiklikler yaratarak elde edildiğine inanıyoruz.